Projekt naszej inicjatywy ustawodawczej pozwalającej naszym dzieciom uczestniczyć w polowaniach w charakterze obserwatora wciąż jest w procesie legislacyjnym. W następnym tygodniu po raz drugi trafi do Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, a potem kolejny raz pod obrady Sejmu RP. Pokażmy Parlamentarzystom, że zależy nam na tej ustawie i podpiszmy petycję, jako myśliwi-rodzice:
LINK DO PETYCJI
https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/parlamentarzysci_rzeczypospolitej_polskiej_tak_dla_rodziny_w_lowisku/
Polska jest jedynym krajem w Europie, który zabrania dzieciom wychodzenia z rodzicami w łowisko! Trzeba to zmienić! Przywróćmy normalność! Dajmy prawo naszym dzieciom do samodzielnego podejmowania decyzji!
Autor: RK