W dniu 18.12.2019 r. nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych w naszej szkole przy współudziale Wojskowego Koła Łowieckiego ,,OSA” w Toruniu. W konkursie na najładniejszy karmnik dla ptaków wzięły udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I,IV,V,VII i VIII. Komisja przyznała nagrody osobom, które wykonały najładniejsze karmniki dla ptaków biorąc pod uwagę rodzaj użytego materiału, konstrukcję, która powinna być funkcjonalna i wygodna w użyciu dla ptaków, oraz daszek, który musi mieć krawędź wychodzącą poza podstawę karmnika. Podstawa karmnika musi być zabezpieczona z każdej strony listwą zapobiegającą wypadaniu karmy.
I miejsce zdobyła Lena Czyżniewska z oddziału przedszkolnego
II miejsce ex aequo Daria Laskowska z klasy VII i Agata Kazaniecka z klasy I
III miejsce ex aequo Amelia Wilczyńska z oddziału przedszkolnego i Monika Ziółkowska z klasy VII.
W konkursie na największą ilość zebranych kasztanów wzięły udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I,IV,V,VII i VIII. Łącznie zebrano 658 kg.
Najwięcej kasztanów zebrała Kornelia Różycka z oddział u przedszkolnego – 120 kg
II miejsce zajęła Lena Czyżniewska z oddziału przedszkolnego – 110 kg
III miejsce zajęła Agata Kazaniecka z klasy I – 100 kg.
Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy rodzicom za pomoc.